Harmonogramy zajęć

Strona ta pozwala na skonfigurowanie listy tematów zajęć, harmonogramów przedmiotu i przypisanie prowadzący oraz studentów do poszczególnych zajęć. Domyślnie każdemu uzytkownikowi automatycznie dopisywane są wszystkie zajęcia na które jest zapisany w bazie ERES.

Kolejność działań

Na początek należy zdefiniować tematy poszczególnych zajęć. Jeżeli różne grupy będą realizowały ćwiczenia w innej kolejności należy zdefiować osobne warianty dla każdej z grup. Można to zrobić w zakładce: Tematy zajęć.

Gdy już mamy listy tematów możemy przystąpić do układania harmonogramu. Na tym etapie możemy dla każdej grupy zajęciowej wybrać wariant listy tematów oraz wskazać daty w których zajęcia się nie odbędą. Można też dodać dodatkowe (pozaplanowe grupy zajęciowe) oraz terminy wyjątkowe.

Uwaga! Rezerwację sal na terminy dodatkowe i wyjątkowe trzeba wcześniej wykonać w sposób tradycyjny. Serwer Studia nie ma pełnych danych na temat zajętości sal i w związku z tym nie sprawdza konfliktów.

Edycja harmonogramu możliwa jest w zakładce: Harmonogram.

Ostanim etapem jest przypisanie poszczególnych zajęć do prowadzących oraz studentów. W przypadku prowadzących jest pełna swoboda przypisywania do zajęć. (Zakładka: Przydziały). A w przypadku studentów możliwe jest jedynie przypisanie do grupy zajęciowej. (Zakładka: Zapisy).

Przykład

 

ASU.A - 14L


2014.09.10 08:27.38

Administrowanie systemem Unix i siecią TCP/IP

Powrót Objaśnienia
Polecenie Argumenty (uwagi)
Tematy zajęć Edytuj tematy zajęć
Harmonogram Edytuj harmonogram zajęć
Przydziały Edytuj przydziały zajęć do prowadzących
Zapisy Edytuj stan zapisów studentów
Serwer STUDIA2 WEiTI 2014.09.10 08:27.38  Uwagi: studia2@elka.pw.edu.pl
 
Serwer STUDIA3 WEiTI
2022.01.19 03:29.49