WEiTI

Drugi serwer dydaktyczny Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

Uwagi i wyjaśnienia związane z serwerem studia.elka.pw.edu.pl

Zalogowanie i wylogowanie.
  1. Ten serwer nie obsługuje automatycznego wylogowania. Aby się wylogować konieczne jest CAŁKOWITE zamknięcie przeglądarki. Zamknięcie pojedynczego okna NIE WYSTARCZA.
  2. W celu zalogowania należy podać login i hasło z jednego z serwerów: elektron.elka.pw.edu.pl lub mion.elka.pw.edu.pl tak jak na serwerze studia. W przypadku osób mających konta na obu serwerach powinno działać hasło z serwera elektron.elka.pw.edu.pl.
Wersjonowanie materiałów.
  1. Począwszy od semestru 11L materiały dydaktyczne podlegają wersjonowaniu tzn. w każdym semestrze trzeba je umieścić "na nowo".
  2. Jeśli prowadzący chce użyć tych samych materiałów ponownie to na początku nowego semestru musi skorzystać z funkcji: Kopiuj z poprzedniego semestru w każdym z katalogów: priv, pub, lim.
  3. Serwer będzie przechowywał materiały z trzech ostatnich semestrów (wliczając semestr bieżący).
  4. Dla studentów (tak jak dotychczas) materiały będą dostępne tylko w trakcie trwania semestru.
Dostęp spoza PW.
  1. Ten serwer jest dostępny bez ograniczeń przez całą dobę.
Wygląd.
  1. Wygląd serwera jest prosty i może nieco staroświecki. Wynika to z tego, że stosowane są wyłacznie najprostsze rozwiązania, czysty, podstawowy HTML. Dzięki temu żadna z przglądarek nie ma problemu z wyświetlaniem stron oferowanych przez ten serwer.
Zmiany.
  1. W dniu 2011.09.27 zmieniła się wersja programu do obsługi tabel z ocenami. Stara wersja dostępna będzie przez jakiś czas pod przyciskiem: w nagłówku strony z tabelą.
Uwagi i problemy.
  1. Wszelkie zauważone problemy proszę zgłaszać na adres studia2@elka.pw.edu.pl Za wszelkie kłopoty przepraszamy.